شرکت بازرگانی فراانرژی

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Faraenergy

Faraenergy

چهارشنبه, 13 فروردين 1399 01:25

درباره ما

شرکت بازرگانی فرا انرژی با شروع فعالیت در زمینه برق صنعتی از سال 1385 اقدام به تامین و توزیع کلیه تجهیزات برق صنعتی و روشنائی نموده و طی این دوران احترام به مشتـری ، ارائه کالای باکـیفیت ، صرف حـداقل زمان برای تامین کالا و قـیمت مناسب و استـفاده از پیشنهادات مشتریان در راهبرد اجرای بهتر وظیفه خود باعث شد تا بتوانیم در پیشبرد اهداف کشور عزیزمان و صنعت آن قدم کوچکی برداریم، لذا این شرکت در راستای جلب رضایتمندی و ایجاد همکاری بیشتر با مشتریان گرامی و خدمت رسانی بهتراقدام واردات انواع دستگاه ، قطعات و لوازم مورد نیاز با قیمت بسیار مناسب در کوتاهترین زمان ممکن و بدون اتلاف وقت در جابجایی کالا ازکمپانی های معتبر و کشورهای مختلف دنیا از جمله فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، ترکیه ، چین ودیگر کشورها فعالیت خود را گسترش داده است.

جمعه, 23 اسفند 1398 22:08

شرکت PILZ

 

 

بیش از 70 سال است شرکت PILZ در عرصه صنعت فعالیت میکند. این شرکت هم اکنون انواع رله های ایمنی و سنسور های مختلف را دارا می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است که در بیشتر موارد باعث جلب توجه مشتریان میشود

جمعه, 23 اسفند 1398 22:05

شرکت زیمینس

 

 

نزدیک به 200 سال است که شرکت زیمینس ایجاد شده است که تاکنون توانسته است قدرت خود را به جهان نشان دهد. برخی از کالاهای گسترده ای که این شرکت ارائه می دهد عبارت اند از:

کلید مینیاتوری ، انواع کلید اتوماتیک(کامپکت،هوایی) ، موتورهای گیربکس ، منبع تغذیه ، لوازم روشنایی ، کالاهای ایمرجنسی و ...

جمعه, 23 اسفند 1398 21:58

شرکت LENZE

 

 

امروزه المان یکی از مرکزهای تولید قطعات صنعتی و الکترونیک شده است که به همین علت رقابت های زیادی در انجا است که باعث پیشرفت میشود. شرکت LENZE یکی از شرکت های موفق در زمینه صنعتی میباشد که قطعات و لوازم زیر را میتواند ارائه دهد:

انواع موتور و سرووموتور ، انواع گیربکس ، اینورترهای فرکانسی و سروو

جمعه, 23 اسفند 1398 21:56

شرکت SICK

 

 

شرکت SICK یکی دیگر از شرکت های کشور المان میباشد که در زمینه سنسور و انکودرهای مختلف فعالیت گسترده ای دارد و در صنعت جهان نقش به سزایی دارد که برخی از این کالاها را معرفی میکنیم:

انواع سنسورهای فوتوالکتریک ، انواع پرده نوری ، انواع انکودر (ایمنی،خطی،افزایشی و ...) ، سنسورهای مسافت ، سنسورهای فیبر نوری ، سنسور های سیال

جمعه, 23 اسفند 1398 21:53

شرکت turck

 

 

TRUCK یکی از برند های بزرگ در عرصه سنسور و لوازم صنعتی در المان میباشد که لوازم زیر را میتواند در دسترس مشتیان قرار دهد:

انواع سنسور و انکودر(مغناطیسی،القائی،فشار،جریان و ...) ، اتصالات ، انواع لوازم ایمنی دستگاه ، پرده نوری و ...

پنج شنبه, 22 اسفند 1398 01:18

شرکت پارکر

 

 

شرکت PARKER یکی دیگر از سازنده های قطعاط هیدرولیک و پنوماتیک در امریکا است که بیش از یکصد سال است که در این زمینه فعالیت میکند که برخی از قطعات و لوازم این شرکت عبارت اند از:

سیلندر و اکچواتور ، ولو ، انواع اتصالات ، انواع موتور و درایو ، تصفیه کننده هوا ، انواع پمپ ، رگولاتور ، سنسور ، مانیتور و ...

جمعه, 23 اسفند 1398 21:45

شرکت IXYS

 

 

شرکت IXYS در سال 1983 میلادی در امریکا تاسیس شده است. سهام این شرکت در سال 2017 توسط شرکت LITTLEFUSE خریداری شد. هم اکنون شرکت IXYS میتواند لوازم الکترونیکی از قبیل انواع ترانزیستور ، IGBT ، تریستور ، موسفت ، دیود و ... را ارائه دهد.

جمعه, 23 اسفند 1398 21:41

شرکت فستو

 

 

شرکت FESTO یکی از شرکت های بزرگ تولید قطعات هیدرولیک و پنوماتیک میباشد که در آلمان مشغول به کار میباشد. این شرکت لوازم صنعتی و پنوماتیک ذیل را میتواند برای مشتریان خود فراهم سازد:

اکچواتور ، سنسور ، کانکتورهای برقی و پنوماتیکی ، شیر برقی ، سوکت ، پرشر و سروو موتور

جمعه, 23 اسفند 1398 21:37

شرکت اینفنون

 

 

شرکت INFINEON یکی از شرکت های کشور آلمان میباشد که سالهاست در زمینه الکترونیک فعالیت میکند. تخصص این شرکت در انواع IGBT است و برخی از قطعاتی که این شرکت میتواند فراهم کند عبارت اند از:

ترانزیستور ، دیود ، موسفت ، تریستور

صفحه1 از3