شرکت بازرگانی فراانرژی

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

 

 

بیش از 70 سال است شرکت PILZ در عرصه صنعت فعالیت میکند. این شرکت هم اکنون انواع رله های ایمنی و سنسور های مختلف را دارا می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است که در بیشتر موارد باعث جلب توجه مشتریان میشود

 

 

نزدیک به 200 سال است که شرکت زیمینس ایجاد شده است که تاکنون توانسته است قدرت خود را به جهان نشان دهد. برخی از کالاهای گسترده ای که این شرکت ارائه می دهد عبارت اند از:

کلید مینیاتوری ، انواع کلید اتوماتیک(کامپکت،هوایی) ، موتورهای گیربکس ، منبع تغذیه ، لوازم روشنایی ، کالاهای ایمرجنسی و ...

 

 

امروزه المان یکی از مرکزهای تولید قطعات صنعتی و الکترونیک شده است که به همین علت رقابت های زیادی در انجا است که باعث پیشرفت میشود. شرکت LENZE یکی از شرکت های موفق در زمینه صنعتی میباشد که قطعات و لوازم زیر را میتواند ارائه دهد:

انواع موتور و سرووموتور ، انواع گیربکس ، اینورترهای فرکانسی و سروو

 

 

شرکت SICK یکی دیگر از شرکت های کشور المان میباشد که در زمینه سنسور و انکودرهای مختلف فعالیت گسترده ای دارد و در صنعت جهان نقش به سزایی دارد که برخی از این کالاها را معرفی میکنیم:

انواع سنسورهای فوتوالکتریک ، انواع پرده نوری ، انواع انکودر (ایمنی،خطی،افزایشی و ...) ، سنسورهای مسافت ، سنسورهای فیبر نوری ، سنسور های سیال

 

 

TRUCK یکی از برند های بزرگ در عرصه سنسور و لوازم صنعتی در المان میباشد که لوازم زیر را میتواند در دسترس مشتیان قرار دهد:

انواع سنسور و انکودر(مغناطیسی،القائی،فشار،جریان و ...) ، اتصالات ، انواع لوازم ایمنی دستگاه ، پرده نوری و ...

 

 

شرکت IXYS در سال 1983 میلادی در امریکا تاسیس شده است. سهام این شرکت در سال 2017 توسط شرکت LITTLEFUSE خریداری شد. هم اکنون شرکت IXYS میتواند لوازم الکترونیکی از قبیل انواع ترانزیستور ، IGBT ، تریستور ، موسفت ، دیود و ... را ارائه دهد.

 

 

شرکت FESTO یکی از شرکت های بزرگ تولید قطعات هیدرولیک و پنوماتیک میباشد که در آلمان مشغول به کار میباشد. این شرکت لوازم صنعتی و پنوماتیک ذیل را میتواند برای مشتریان خود فراهم سازد:

اکچواتور ، سنسور ، کانکتورهای برقی و پنوماتیکی ، شیر برقی ، سوکت ، پرشر و سروو موتور

 

 

شرکت INFINEON یکی از شرکت های کشور آلمان میباشد که سالهاست در زمینه الکترونیک فعالیت میکند. تخصص این شرکت در انواع IGBT است و برخی از قطعاتی که این شرکت میتواند فراهم کند عبارت اند از:

ترانزیستور ، دیود ، موسفت ، تریستور

 

 

شرکت آتونیکس یکی از شرکت های کشور کره جنوبی با بیش از 40 سال سابقه میباشد که میتواند در زمینه کالاهای الکتریکی موارد ذیل را ارائه دهد:

کنترل دما ، سنسورهای پنل ، سنسورهای مجاورت ، تایمر ، سنسورهای فیبر نوری ، سنسورهای فشار ، ترانسمیتر ، انکودر ، مبدلهای دما - رطوبت ، ضبط ، واحدهای دیجیتال تریستور ، SSR

 

 

شرکت دلتا از سال 1971 میلادی شروع به کار کرده است. دلتا یکی از برندهای درجه یک شناخته شده ی چینی در ایران میباشد که توانسته است نیازهای صنعتی مشتریان فراهم اورد. برخی از محصولاتی این شرکت ارائه میدهد عبارت اند از:

انواع اینورتر ، PLC ، HMI ، سرووموتور ، منبع تغذیه ، درایو و سروودرایو ، استابلایزر

 

 

شرکت PARKER یکی دیگر از سازنده های قطعاط هیدرولیک و پنوماتیک در امریکا است که بیش از یکصد سال است که در این زمینه فعالیت میکند که برخی از قطعات و لوازم این شرکت عبارت اند از:

سیلندر و اکچواتور ، ولو ، انواع اتصالات ، انواع موتور و درایو ، تصفیه کننده هوا ، انواع پمپ ، رگولاتور ، سنسور ، مانیتور و ...

 

 

بیش از صد سال است که شرکت ایتون در زمینه برق صنعتی فشار ضعیف ، قوی و متوسط فعالیت میکند و میتوان گفت که این شرکت تقریبا تمام لوازم برق صنعتی را میتواند در دسترس مشتریان قرار دهد که برخی از این لوازم عبارت اند از:

کلید اتوماتیک ، لوازم تابلو ، کلید حرارتی ، کنتاکتور ، انواع فیوز ، کلید مینیاتوری ، محافظ جان ، کلید سلکتوری ، قطعات الکترونیکی و تجهیزات روشنایی و انواع رله